tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Natalia Boska

Piękna, atrakcyjna, wrażliwa, dynamiczna i dobrze zorganizowana… po prostu Boska!

Natalia nie boi się mówić jasno i wyraźnie tego, co myśli. Żeby zająć się trójką małych synów na pewien czas odłożyła pracę na drugi plan. Teraz jej kariera znowu nabrała tempa. Pełni funkcję szefowej wydawnictwa pism kobiecych. Świetnie radzi sobie na tym stanowisku. Mimo że praca jest ważnym elementem jej życia, Natalia bardzo stara się być wzorową matką. Nie wymiguje się od obowiązków domowych. Zawsze służy pomocą i radą. W kuchni to prawdziwa mistrzyni. Jest fanką zdrowego sposobu żywienia. Jej kunsztu w kulinarnej materii jednak nie doceniają pozostali członkowie rodziny.

Choć Natalia urodziła trójkę dzieci, wciąż wygląda po prostu kwitnąco. Figurę ma do pozazdroszczenia, ubiera się modnie i z klasą. Mimo wielu obowiązków znajduje także czas dla siebie. Doskonale godzi życie zawodowe z prywatnym. Nie narzeka na zmęczenie. Czerpie radość z chwil spędzonych z wymagającą często dużej uwagi rodzinką. Trzyma fason nawet wtedy, gdy chłopcy zasypiają w butach narciarskich, a Tomek chce być opiekunem 12-miesięcznego bobasa…

Jak na blondynkę przystało, Natalia postrzega świat na swój własny sposób. To postać pełna sprzeczności – z jednej strony chce nauczyć synów samodzielnego i odpowiedzialnego życia, z drugiej jednak jest nadopiekuńczą „kwoką”. Trochę jej smutno, że synowie tak szybko rosną i że już niedługo wyfruną z gniazda. Na szczęście ma jednak jedno nierosnące już dziecko – Ludwika, z którym wspólnie balansuje na granicy totalnej utraty kontroli.

W roli głównej Małgorzata Kożuchowska.

Aktorka o swojej postaci:
– Natalia to taka postać z przymrużeniem oka - mówi Małgorzata Kożuchowska. – Jest nowoczesna i wyzwolona. Razem z Tomkiem Karolakiem tworzymy parę współczesnych 35-40-latków, którzy nie chcą się szybko zestarzeć, a muszą sobie poradzić z wychowaniem trójki niepokornych chłopców, co nie jest łatwe i powoduje mnóstwo zabawnych, często zaskakujących i trudnych do rozwiązania sytuacji.

Serialowe dzieciaki stale zadają trudne pytania. Myślę, że właśnie dzięki temu, „Rodzince.pl” tak blisko do tego, co prawdziwe. Mając podobne doświadczenia, możemy bardzo łatwo zobaczyć tam siebie. Nasze postaci nie znają odpowiedzi na wszystkie pytania, nie potrafią łatwo wyjść z każdej sytuacji, dają się zaskakiwać. Czasami nawet nie są najlepszymi rodzicami i popełniają błędy, ale myślę, że to sprawi – na świecie tak było do tej pory – iż zyskają rzesze zwolenników.